Milovníci Lineage II si přijdou na své. Všemi očekávána Lineage 3 je tady!

Již brzy se budeme moci těšit z další hry ze série Lineage. NCSoft se totiž nechal slyšet, že chystá několik poměrně zajímavých titulů. Jedněmi z nich jsou právě Project TL (Lineage 3) a Lineage 2M. Konec konců proč by to neudělali, když bylo patrné ze statistik, že o Lineage je velký zájem. Stačí zmínit jen Lineage 2: Revolution, podle mého ne moc podařenou napodobeninu.

Ve východní Asii už nějakou dobu běži přeportovaná verze Lineage na mobilní zařízení. Jihokorejský gigant se tedy rozhodl, že vydá pokračování ve formě předělané Lineage 2 a to konkrétně na Unreal Engine 4. Jen tak pro srovnání, Guild Wars 2 beží na UE 3. Dále bychom měli zažít to, co na PC verzi. Vývojáři se snaží o otevřený svět, jeden kanál a zachování rozmanitosti tříd i a mobilních telefonech. Jak jistě víme, Lineage 2 se těšila velkému zájmu českých hráčů. No kdo si nezahraje, že?

Ovšem podle mého vetší novinou je Project TL, tedy pokračování naši oblíbené Lineage 2.  Kromě toho, že taktéž poběží na Unreal Engine 4, můžeme čekat podporu gamepadů. Dá se předpokládat, že vyjde i verze pro konzole. Jedná se o jediný MNORPG titul ohlášený NCSoftem a podle všeho se bude jednat o poslední titul ze série Lineage. Uzavřená betaverze je plánována na druhou polovinu roku 2018.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.