Lineage 2 Revolution BOT

Boti, makra a další metody

V průběhu několika týdnů můžeme sledovat docela zvyšující se výskyt hráčů, kteří nijak nereagují na podněty a dělají si co chtějí. Zlikvidujete je, ale hráč se opět během chvilky objeví na stejném místě a jde si za svým. Ano, to jsou boti!

Díky tomu, že hra lze hrát i na PC, je hra plně otevřená botingu. Navíc to tvůrcům takových programů vůbec neztěžuje. Plně automatizované ovládání questů, automatický pohyb v dungeonech a tak dále. No není to úžasná příležitost pro vytvoření něčeho takového?

Otázkou ale je, zda použití nebude jednou hromadně penalizováno plošnými BANy. Není tajem, že Netmarble zrovna teď hraje spíše na čísla, platí reklamu na FB a snaží se získat hromadu potenciálních zákazníků. Moc se nezajímá o to, co se ve hře děje. Ovšem až bude dostatek zákazníků, nebude problém, aby se GMka pověsily na boty a další hráče, kteří využívají programy třetích stran.

Zda je boting výhodný a proč už nechám na vás. Napište mi svůj názor do komentářů!

2 thoughts on “Lineage 2 Revolution BOT

  1. Zdravím boty neužívám, ale je pravdou, že využívam agrese popř automatu na noc kdy spim mobil na nabikečce a ráno už jen spravují co nadropčim. Každej není boot takže jsem zvedavej jak tohle netmarble vyřeší jelikož kdo tohle dělá a narval do toho prachy a pak ho bloknou maji jasnou hromadnou žalobu jakož to bylo na vícero online hrách…
    Každopádně booty a další takové věci nemají smysl když ma hra své výhody které se dají využít.

  2. Pingback: BOT program pro L2: Revolution | Lineage 2: Revolution

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.